Školenie v predĺzovaní

Školenie v predĺzovaní

Naše školenie je vždy organizované pre maximálne 4 - 6 ôsob a to preto aby sme sa mohli každej osobe venovať viac individuálne. Na začiatku Vám predstavíme našu firmu a taktiež spracovávanie ruských top kvalitných vlasov ktoré predávame. Samozrejme máte k dispozícii vzorky vlasov.

Školenie pozostáva z teórie a praxe.

Teória: Povieme si o nadpájaní a ako správne postupovať, história vlasov a ich pôvod, preberieme si rôzne typy zákazničiek, povieme si o štruktúrach vlasov a veľa iného... teória trvá cca 40-60 minút.

Prax: Na praxi máte k dispozícii všetko potrebné k predlžovaniu vlasov oboma metódami. Vlasy si skúšame nadpájať na cvičných plastových hlavách s prírodnými ľudskými vlasmi. Každá metóda zahŕňa cvične nadpojenie minimálne 20-tich pramienkov, ktoré sú v cene školenia. Následne si vyskúšame aj odpojenie pramienkov. Eurolockova metóda trvá cca 1-1,5 hodiny a kertínová metóda cca 2 hodiny.

V prípade kompletného školenia na obe metódy je celkový čas školenia cca. 4 hodiny.
Obdržíte od nás certifikát a tiež máte možnosť zakúpiť si aj certifikát v anglickom jazyku. Cena za druhý anglický certifikát je 15€ s DPH.

ŠKOLENIE ZO STRANY ZÁKAZNÍČKY JE MOŽNÉ ZRUŠIŤ MINIMÁLNE DVA TÝŽDNE PRED TERMÍNOM ŠKOLENIA.

V TOM PRÍPADE VÁM BUDE VRÁTENA PLNÁ SUMA, KTORÚ STE UHRADILI.

Termíny školení sú následovné: 20.10.2021 - Počet voľných miest: 2 

 

 

                                                                                 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom:

+421944 146 147

info@leniahair.sk

Mriežka  Zoznam 
Mriežka  Zoznam