SugarBearHair

Sugarbearhair sú vegetariánske multivitamíny na vlasy, ktoré zaistia silnejšie, dlhšie a zdravšie vlasy. Mäkkučké cukríky majú ostružinovú príchuť a obsahujú aj kokosový olej s trochou cukru. Hlavnou ingredienciou je akívna látka BIOTIN, ktorá v kombinácii s vitamínom B12, kyselinou listovou, zinkom a ďalšími 9 klinicky overenými zložkami tvorí najsilnejšiu a najefektívnejšiu zmes na podporu rastu, lesku a celkového zdravia vlasov. Multivitamíny sú navrhnuté tak, aby fungovali priamo v najhlbších korienkoch, pretože tam sa nachádzajú najdôležitejšie časti. Nedokážu ovplyvniť kvalitu vlasov, pretože neobsahujú žiadne hormóny. Použitie Jedno balenie obsahuje 60 cukríkov, ktoré pri užívaní 2x denne vydrží asi mesiac. Odporúčané dávkovanie sú 2 cukríky denne, je možné ich užívať s jedlom, alebo bez. Vzhľadom k rozdielnosti metabolizmu, niektorí uvidia výsledok už za 1 mesiac, ale odporúčaná doba užívania je minimálne 3 mesiace, aby sa naozaj začali diať zázraky.

Sugarbearhair sú vegetariánske multivitamíny na vlasy, ktoré zaistia silnejšie, dlhšie a zdravšie vlasy. Mäkkučké cukríky majú ostružinovú príchuť a obsahujú aj kokosový olej s trochou cukru. Hlavnou ingredienciou je akívna látka BIOTIN, ktorá v kombinácii s vitamínom B12, kyselinou listovou, zinkom a ďalšími 9 klinicky overenými zložkami tvorí najsilnejšiu a najefektívnejšiu zmes na podporu rastu, lesku a celkového zdravia vlasov.
Multivitamíny sú navrhnuté tak, aby fungovali priamo v najhlbších korienkoch, pretože tam sa nachádzajú najdôležitejšie časti. Nedokážu ovplyvniť kvalitu vlasov, pretože neobsahujú žiadne hormóny.

Uníkátku efektivitu SugarBearHair dokážu oceniť aj americké celebrity ako napríklad Kim Kardashian. 

Kim Kardashian

Použitie :
Jedno balenie obsahuje 60 cukríkov, ktoré pri užívaní 2x denne vydrží asi mesiac. Odporúčané dávkovanie sú 2 cukríky denne, je možné ich užívať s jedlom, alebo bez. Vzhľadom k rozdielnosti metabolizmu, niektorí uvidia výsledok už za 1 mesiac, ale odporúčaná doba užívania je minimálne 3 mesiace, aby sa naozaj začali diať zázraky.

Mriežka  Zoznam 
Mriežka  Zoznam